Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Wymiana Od Ręki w 60 min !

Macintosz – Serwis Apple warszawa

ul. Aleja Niepodległości 152

Tel 607 854 000

Cennik Wymiany szybki iPhone

Wymiana od ręki w 60 min

 • Wymiana szybki iPhone 5/5C

 • PLN 150
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 5s/SE

 • PLN 150
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 6

 • PLN 200
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 6S

 • PLN 200
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 6 Plus

 • PLN 200
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 6s Plus

 • PLN 250
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 7

 • PLN 250
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 7 Plus

 • PLN 300
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 8

 • PLN 250
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone 8 Plus

 • PLN 300
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone X

 • PLN 700
  PLN
 • Wymiana szybki iPhone XS

 • PLN 800
  PLN
Wymiana szybki iPhone Warszawa - zleć to nam!

Jedną z najczęstszych przyczyn wizyt w serwisie iPhona jest zbity ekran - nie dość, że nie wygląda to zbytnio estetycznie, to jeszcze jest to naprawdę niebezpieczne dla telefonu. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do przykrego wypadku, w wyniku którego konieczna będzie w telefonie iPhone wymiana szybki. Prawie każdemu z nas przydarzyła się chociaż raz sytuacja, w której ucierpiał ekran smartfona. Oczywiście lepiej jest zapobiegać, dlatego użycie folii czy szkiełek zabezpieczających jest naprawdę pożyteczne, lecz doskonale wiemy o tym, że nie zawsze pamięta się o zakupie tego typu gadżetu przy pierwszym starciu z iPhonem. Zresztą bywają i takie sytuacje, w których ekran zostaje uszkodzony mimo poprawnego założenia szkiełka ochronnego. Zatem niestety być może dojdzie do takich okoliczności, w których konieczna będzie wymiana szybki w telefonie. 

Doskonale wiemy, że produkty firmy Apple są niezwykle delikatne, więc zazwyczaj bardzo uważamy na ewentualne wypadki. No ale niestety - stało się, telefon wypadł na przykład z kieszeni i upadł na twardą nawierzchnię. Masz nadzieję, że nie doszło do poważnych uszkodzeń ekranu, podnosisz iPhone, a tam zbita szybka. Zdarza się najlepszym - teraz trzeba o Twojego iPhone dobrze zadbać, najlepiej w profesjonalnym serwisie od sprzętu Apple, gdzie pracują osoby, które będą umiały poradzić sobie z tym problemem. A właśnie taki w mieście Warszawa serwis prowadzimy my! Dlatego jeśli szukasz miejsca, w którym doświadczona osoba zmieni wyświetlacz w Twoim telefonie, skontaktuj się właśnie z nami, a na pewno podejmiemy się tego zlecenia. Dlaczego nie można ani odwlekać w czasie wymiany szkiełka, ani decydować się na usługi amatorów? Ponieważ przyniesie Ci to więcej szkody, niż oszczędności. 

Warszawa wymiana szybki - dlaczego zawodowcy?

Masz zbity ekran w telefonie i zastanawiasz się, czy rzeczywiście konieczna będzie wymiana? Przecież to tylko nieładnie wygląda! Niestety, sprawa jest o wiele poważniejsza, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Niekiedy posiadacz iPhone ze zbitą szybką zwleka z wymianą ekranu. To bardzo nierozsądne i nie tylko z tego powodu, że zbita szybka wygląda nieestetycznie. Przede wszystkim nie wiesz, czy już w chwili upadku nie doszło do większych uszkodzeń, których po prostu nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli szybka jest zbita, ale telefon działa teoretycznie bez zarzutu, oddychamy z ulgą i myślimy, że najwyżej iPhone nie będzie wyglądał najlepiej - to ogromny błąd! Nie zawsze dochodzi do tego, że w wyniku pękniętej szybki niemożliwe staje się korzystanie z urządzenia. Właściciel iPhona myśli, że wszystko jest w porządku i nie przejmuje się mało estetyczną szybką. Lecz czy wiesz, że ekran chroni telefon przed zanieczyszczeniami, wilgocią, kurzem i innymi czynnikami, które mogą wpłynąć na dalsze uszkodzenia urządzenia? Jeśli szybka zostaje uszkodzona, pierwsza bariera ochronna nie spełnia już swojej funkcji, przez co telefon po pewnym czasie może odmówić posłuszeństwa. Efekt? Dużo poważniejsze i kosztowniejsze prace serwisowe, niż z początku zakładano.

Dlatego nie zwlekaj, tylko od razu zdecyduj się na wymianę zbitego ekranu, ponieważ z czasem może dojść do większych awarii, które będą wiązały się z poważniejszym serwisem. A takie działania mogą zabrać o wiele więcej czasu oraz funduszy. Pozorna oszczędność związana z odwlekaniem wymiany ekranu może okazać się o wiele kosztowniejsza w przyszłości. Zatem czy warto odwlekać w czasie wizytę w serwisie? Oczywiście, że nie. Jednak jeśli zdecydujesz się na wymianę ekranu, powinno się zwrócić uwagę na to, komu powierza się swoje urządzenie. Na pewno nie może być to przypadkowa osoba, której umiejętności nie jesteśmy pewni. Dlaczego? Ponieważ i w tym wypadku telefon może zostać o wiele bardziej uszkodzony. 

Klienci próbują oszczędzić nie tylko nie wymieniając w ogóle ekranu - zdarza się, że udają się w pierwszej kolejności do kolegi lub przypadkiem znalezionej osoby w Sieci, która oferuje wymianę wyświetlacza po taniości. To również spory błąd, który może wiele kosztować właściciela iPhona! Jeśli za wymianę zabierze się osoba, która nie może pochwalić się wybitnym doświadczeniem oraz kompetencjami w zakresie serwisowania sprzętu Apple, może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. W dodatku nie wiesz również, jakich elementów i narzędzi używa przy pracy ta osoba. Niska cena nie bierze się znikąd - to najpewniej efekt materiałów o niskiej jakości. I w tym wypadku późniejszy ratunek telefonu może być o wiele kosztowniejszy, niż wymiana szybki w pierwszej chwili po pęknięciu u osoby znającej się na rzeczy. Wiesz już, że najlepszym rozwiązaniem będzie autoryzowany serwis, który specjalizuje się w pracy nad sprzętem marki Apple. To bardzo ważne, aby wybrać tak wyprofilowany serwis, gdyż wizyta w zwykłym serwisie może okazać się nietrafiona. 

Dlaczego powinieneś wybrać nasz serwis? Nasz zespół składa się z pasjonatów technologii, dla których praca stanowi również hobby. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych - każde traktujemy jak wyzwanie dla naszych umiejętności i wiedzy. Wymiana ekranów nie jest nam obca, ale nie oznacza to, że traktujemy takie zlecenia jako rutynę - cieszymy się, kiedy Klient wychodzi z naszego serwisu usatysfakcjonowany. Każde nowe zlecenie uczy nas czegoś nowego i to właśnie najbardziej lubimy w naszej pracy. 

Nasz serwis iPhone Warszawa szanuje czas Klienta

Taka usługa, jak wymiana wyświetlacza iPhone nie zajmuje zbyt wiele czasu, jednak niektóre serwisy przetrzymują sprzęt nawet kilka dni. My jednak wiemy, że w dzisiejszych czasach telefon to coś więcej niż tylko urządzenie do dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS - można powiedzieć, że bez telefonu, to jak bez ręki! Załatwiamy sprawy służbowe, prowadzimy social media, kontaktujemy się z najbliższymi... Trudno jest wyobrazić sobie nawet czasami kilka godzin bez telefonu, a co dopiero okres wielu dni. 

Dlatego też nasz profesjonalny serwis Apple działa błyskawicznie wtedy, kiedy naprawdę jest taka możliwość. Szanujemy czas Klientów i niektóre usługi, w tym wymianę wyświetlacza, można zrobić "od ręki". Potrzebujemy około godziny, aby wykonać to konkretne zadanie, więc możesz cieszyć się swoim telefonem z nowym ekranem już tego samego dnia, w którym zlecisz nam wymianę szybki. To bardzo wygodne, prawda? Nasze doświadczenie pozwala na szybką wymianę przy jednoczesnym zachowaniu ostrożności i prawidłowy przebieg całej operacji. 

Ile to będzie kosztowało?

Cena wymiany szybki uzależniona jest od modelu telefonu, z którym do nas przyjdziesz. Obsługujemy praktycznie wszystkie dostępne wersje iPhona (iPhone 5 iPhone 5c iPhone 5s iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone XS Max, wyjątkiem jest iPhone 4s iPhone ten model jest bowiem wycofany już z rynku). W zależności od tego, z jakim modelem mamy do czynienia, cena jest inna. Im nowszy model, tym droższe są do niego niestety części. Korzystamy z materiałów doskonałych jakościowo, ponieważ wiemy, że oszczędność w przypadku części może okazać się znowu pozorna - bardzo tani ekran będzie o wiele mniej wytrzymały, co skończy się szybszym powrotem do serwisu z konieczności kolejnej wymiany. 

Oferujemy z pewnością konkurencyjne ceny w Warszawie. Warto wziąć pod uwagę nie tylko części wykorzystywane w pracy, lecz również doświadczenie i umiejętności pracownika, który podejmuje się zlecenia. W naszym serwisie pracują prawdziwi zawodowcy i oczywiście w cenę usług wchodzą umiejętności zdobywane latami. Możemy zapewnić, że naszą pracę traktujemy także jako pasję - każdy z nas jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi, a operowanie najnowocześniejszym sprzętem przy pracy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Chcemy, aby wychodzący z naszego serwisu Klient czuł, że trafił w odpowiednie ręce, dlatego przykładamy wagę do jakości wykonywanych usług, poświęconego czasu na serwis, a także do cen. 

Warszawa serwis Apple - naprawimy nie tylko iPhone

Jeśli masz inny problem z telefonem od Apple niż zbyta szybka, nasz serwis iPhone Warszawa również podejmie się innych zleceń. Możliwa jest chociażby w telefonie iPhone wymiana baterii, naprawa lub wymiana gniazda ładowania, naprawa głośników i mikrofonów, a także naprawa po zalaniu. Zalanie telefonu zaraz obok pękniętej szybki jest jedną z najczęstszych napraw wykonywanych w serwisach sprzętu Apple. Tak więc jeśli zdarzyła Ci się nieprzyjemna niespodzianka związana z dotarciem niepożądanej wilgoci do wnętrza urządzenia, skontaktuj się jak najszybciej z nami, abyśmy mogli w porę zareagować i naprawić sprzęt.

Ponadto na każdą wykonaną usługę dajemy sześciomiesięczną gwarancję. Chcemy, żeby Klienci czuli się bezpiecznie i mogli skontaktować się z nami w razie jakichkolwiek problemów. Tak więc jeśli Twój iPhone wymaga prac serwisowych, nasz punkt jest miejscem, do którego musisz się udać! 

Zajmuje nas nie tylko naprawa iPhone Warszawa - jesteśmy profesjonalistami zajmującymi się sprzętem marki Apple. Tak więc jeśli potrzebujesz kompleksowych usług, jakie oferuje serwis iPad Warszawa Mokotów jest miejscem, w którym nas znajdziesz. Serwisujemy różne sprzęty Apple iPhone, komputery MacBook, MacBook Air, iPad i wiele innych. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli udzielić Ci profesjonalnej pomocy. Pracujemy 5 dni w tygodniu w godzinach jak najbardziej przystępnych dla Klientów. Zapraszamy!