al. Niepodległości 152/27, 02-555 Warszawa

+48 607 854 000

Wymiana Baterii iPhone Warszawa

Adres: al. Niepodległości 152/27 02-555 Warszawa

Telefon: +48 607 854 000

E-mail: macintosz.serwis@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Wymiana Baterii iPhone Warszawa

Jedną z najczęstszych przyczyn wizyt w serwisie iPhona jest zbity ekran – nie dość, że nie wygląda to zbytnio estetycznie, to jeszcze jest to naprawdę niebezpieczne dla telefonu. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do przykrego wypadku, w wyniku którego konieczna będzie w telefonie iPhone wymiana szybki. Prawie każdemu z nas przydarzyła się chociaż raz sytuacja, w której ucierpiał ekran smartfona. Oczywiście lepiej jest zapobiegać, dlatego użycie folii czy szkiełek zabezpieczających jest naprawdę pożyteczne, lecz doskonale wiemy o tym, że nie zawsze pamięta się o zakupie tego typu gadżetu przy pierwszym starciu z iPhonem.

 

Wymiana Baterii iPhone Warszawa

Wymiana baterii iPhone 4/4s

90

PLN

Wymiana baterii iPhone 5/5c/5s

100

PLN

Wymiana baterii iPhone SE

100

PLN

Wymiana baterii iPhone 6

120

PLN

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

120

PLN

Wymiana baterii iPhone 6s

150

PLN

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

150

PLN

Wymiana baterii iPhone 7

150

PLN

Wymiana baterii iPhone 7 Plus

150

PLN

Wymiana baterii iPhone 8

150

PLN

Wymiana baterii iPhone 8 Plus

150

PLN

Wymiana baterii iPhone X

200

PLN

Wymiana baterii iPhone XS

250

PLN

Wymiana baterii iPhone XS Max

250

PLN

Wymiana baterii iPhone XR

200

PLN

Wymiana baterii iPhone 11

350

PLN

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

0

PLN

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

0

PLN

Wymiana baterii iPhone 12

0

PLN

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

0

PLN

Wymiana baterii rozmów iPhone 12 Pro Max

0

PLN

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Wymiana Baterii iPhone Warszawa

Bateria w każdym urządzeniu szybko się zużywa i czasami trzeba ją wymienić. Nasz iPhone da nam znać, kiedy należy zastanowić się nad zakupem nowej. Po pierwsze jest to napuchnięta bateria, która wypycha ekran naszego telefonu do góry nogami. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko dla urządzenia i w takim przypadku, trzeba pilnie udać się na naprawę. Kolejną sytuacją jest bardzo szybkie nagrzanie urządzenia, kiedy jest ono podłączone do ładowania. Oznakami, że trzeba wymienić baterię, jest również brak możliwości włączenia lampy błyskowej w urządzeniu oraz mała jasność ekranu. Czasami może się zdarzyć, że głośnik będzie działać ciszej niż zazwyczaj. Oczywiście szybkie rozładowanie baterii, również świadczy o tym, że należy wymienić ją na nową. Dzięki temu będziemy mogli dłużej korzystać z urządzenia i przedłużymy jego żywotność.

Kiedy należy wymienić baterię?

Warto dodać, że jeśli nie zdecydujemy się na wymianę baterii w naszym iPhonie, może to mieć bardzo negatywne skutki dla urządzenia. Nie tylko będziemy zmuszeni je częściej ładować i zawsze mieć ze sobą ładowarkę, bo po kilku godzinach będzie trzeba podłączyć telefon do zasilacza. Po drugie IOS będzie wolniej działać, co również bardzo nam utrudnia korzystanie z urządzenia. Może wtedy zdarzać się tak, że smartfon będzie się zawieszać, aplikacje będą chodzić zdecydowanie wolniej oraz dotyk będzie działać z opóźnieniem. Tylko wymiana baterii sprawi, że będziemy mogli znowu bez problemu korzystać z urządzenia. Jeśli kondycja naszej baterii będzie bardzo niska nasze urządzenie może samoczynnie się wyłączać. Kiedy zlekceważymy te objawy, może zdarzyć się tak, że nie będziemy mogli włączyć już telefonu.

Co powoduje problemy z baterią?

Powodów, dla których nasza bateria się uszkadza, jest niezwykle wiele. Pierwszą, o której powiemy to proces gazownia baterii, kiedy nasz iPhone przebywa w bardzo wysokich temperaturach. Kolejnym i najczęstszym powodem psucia się baterii jest po prostu jej wiek. Im nasz telefon jest starszy, tym bateria będzie w coraz gorszej kondycji. Jest również wiele innych czynników, jednak podaliśmy wam te najczęściej występujące.

W jaki sposób dbać o baterię w iPhonie?

Niezwykle ważne jest odpowiednie dbanie o naszą baterię, jeśli chcemy, aby długo nam służyła. Przede wszystkim baterii w iPhonach nie powinno się rozładowywać do 0%. Zaleca się, aby ładować je po pojawieniu się 20% i odłączyć urządzenie, gdy przekroczy ono 80%. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest używanie oryginalnej ładowarki. Posiadają one specjalne chipy, które chronią telefon przed skokami napięcia i zwarciami. Przez nieoryginalne ładowarki zdecydowanie łatwiej uszkodzić urządzenie. Warto również unikać wysokich oraz bardzo niskich temperatur. One zdecydowanie psują naszą baterię. Wyłączenie niepotrzebnych funkcji w naszym urządzeniu to kolejna rzecz, która sprawi, że nasza bateria będzie zdecydowanie dużej działać. Pamiętając o tych wszystkich zasadach, możemy w łatwy sposób przedłużyć żywotność baterii i sprawić, że rzadziej będziemy musieli ładować telefon.

Wymiana baterii w serwisie Macintosz

W naszym salonie wymianę baterii wykonujemy bardzo szybko. Zrobimy to praktycznie od ręki. Zależy nam, abyście szybko otrzymali urządzenie, więc czasami wymiana zajmie nawet kilka minut. Zdecydowanie zachęcamy osoby, które posiadają uszkodzoną baterię w iPhonie, aby ją wymienić. Dzięki temu urządzenie będzie po prostu lepiej działać, a przecież jego funkcjonalność jest dla wszystkich najważniejsza. My wymienimy wam uszkodzoną baterię w każdym iPhonie, bez znaczenia, czy swoją premierę miał on rok,  czy kilkanaście lat temu. Co ważne zrobimy to w bardzo atrakcyjnej cenie, więc skorzystanie z tej usługi  opłaca się finansowo. Oczywiście na wszystkie wymiany oferujemy wam gwarancję.

Dodatkowo oferujemy również inne usługi dla iPhonów, MacBooków, iPadów oraz iPodów. Pomożemy wam z każdym urządzeniem Apple. Służymy wsparciem i odpowiemy wam na wszystkie pytania. Zastanawiacie się, czy skorzystać z naszych usług? Z pewnością zachęcą was do tego pozytywne opinie na temat naszych usług, których jest bardzo dużo.