Serwis iPhone Warszawa

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Tel: 790 343 000

Dane adresowe

Tel: 790 343 000
ul. Grochowska 239 
04-001 Warszawa

Sprawdź (kliknij)

Wymiana szybki iPhone

Zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu.

Zadzwoń do nas

790 343 000

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

Serwis iPhone Warszawa. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Naprawa iPhone Warszawa

  • wymiana szybki iPhone
  • wymiana baterii;
  • naprawa gniazda ładowania;
  • naprawa po zalaniu;
  • odzyskiwanie danych;
  • Naprawa płyty głównej
  • Wymiana układu u2 tristar

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

Wymiana szybki iPhone

Usługa (czas wymiany wyświetlacza to 30 min)  Cena
Wymiana szybki  iPhone 4 / 4S 150 zł
Wymiana szybki  iPhone 5/ 5C / 5S/SE 200 zł
Wymiana szybki iPhone 6 250 zł
Wymiana szybki  iPhone 6 Plus 300 zł
Wymiana szybki iPhone 6S 350 zł
Wymiana szybki iPhone 6s Plus 450 zł
Wymiana szybki iPhone  7 500 zł
Wymiana szybki iPhone 7 Plus + 550 zł
Wymiana szybki iPhone  8 500 zł
Wymiana szybki iPhone 8 Plus + 550 zł
Wymiana szybki iPhone X 1600 zł

 

Usługa (czas wymiany to 30 min-do 2 dni) Cena
Wymiana przycisku Home iPhone 4/4 100 zł
Wymiana przycisku Home iPhone 5/5c/5S/SE 150 zł
Wymiana przycisku Home Phone 6 150 zł
Wymiana przycisku Home iPhone 6 Plus 5,5 150 zł
Wymiana przycisku Home iPhone 6s 4,7 150 zł
Wymiana przycisku Home iPhone  7 400 zł
Wymiana przycisku Home iPhone 7 Plus + 450 zł
Wymiana przycisku Home iPhone  8 500 zł
Wymiana przycisku Home iPhone 8 Plus + 500 zł
Wymiana przycisku Home iPhone X X zł

 

Czyszczenie po zalaniu  Cena
Czyszczenie po zalaniu iPhone 4/4 od 100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone 5/5S/5C/ SE od 100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6 od 100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6 Plus 5,5 od 100 zł
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6s 4,7 od 100 zł
Wymiana po zalaniu iPhone  7 od 100 zł
Wymiana po zalaniu iPhone 7 Plus + od 100 zł
Wymiana po zalaniu iPhone  8 od 100 zł
Wymiana po zalaniu iPhone 8 Plus + od 100 zł
Wymiana po zalaniu iPhone X od 100 zł

 

Usługa (czas wymiany power to około 2h)  Cena
Wymiana przycisku Power iPhone 4/4 100 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 5/5s/5c/ SE  150 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6 150 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6 Plus 5,5 150 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6s 4,7 150 zł
Wymiana przycisku Power iPhone  7 200 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 7 Plus + 250 zł
Wymiana przycisku Power iPhone  8 300 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 8 Plus + 350 zł
Wymiana przycisku Power iPhone X X zł

 

Wymiana szybki iPhone – czyli co zrobić, gdy spadnie nam telefon

Upadek telefonu z wysokości może się skończyć w dwojaki sposób. Albo ten dobry gdzie nic się nie stało i dalej możemy korzystać z naszego urządzenia, albo ten zły, w którym pojawia się ogromna ilość zarysowań oraz pęknięć, czyli powstaje tak zwana pajęczynka. Zjawisko takie jest niezwykle niekorzystne do naszego urządzenia, gdyż w znacznym stopniu powoduje jego blokadę pod kątem możliwości użytkowania. W takiej sytuacji kluczowe jest ustalenie, co dokładnie zostało uszkodzone. Każdy ekran telefonu składa się, z co najmniej trzech warstw. Mowa tutaj o zewnętrznej szybce, digitizerze, czyli warstwie pozwalającej na wykonywaniu pracy dotykowej, a także samym wyświetlaczu. W zależności od tego, co dokładnie jest uszkodzone, takie też elementy będziemy musieli naprawić, co automatycznie przełoży się na koszty. Co ciekawe bardzo szybko można to ustalić. W momencie, gdy ekran wciąż reaguje na dotyk, możemy być absolutnie przekonani, że zbiciu uległa tylko zewnętrzna szybka, a jej wymiana nie stanowi większego problemu. W momencie, gdy dotyk nam nie działa, to mamy problem z uszkodzeniem zarówno szybki, jak i warstwy dotykowej i tutaj już niezbędna będzie wymiana praktycznie całego ekranu. Ale gdy nie widzimy żadnej reakcji, chociaż wiemy, że urządzenie działa to, możemy się szykować na pełną wymiana przedniego panelu. W przypadku telefonów od marki Apple sytuacja jest analogiczna, gdyż w momencie uszkodzenia wyświetlacza naszego iPhona, również musimy ustalić, która warstwa została najprawdopodobniej zniszczona. 

Naprawa wyświetlacza – gdzie znaleźć pomoc?

W momencie, gdy uszkodzimy wyświetlacz naszego iPhona, będziemy musieli poszukać odpowiedniej firmy, która zajmuje się jego naprawą. W tym przypadku niezwykle ważne jest, aby nasze urządzenia trafiło do profesjonalistów, gdyż sam demontaż szybki i wymiana na nową, wymaga zdemontowania całego przedniego ekranu w tym między innymi kamery przedniej, czytnika linii papilarnych, mikrofonu oraz tylnej osłony wyświetlacza. W efekcie pokazuje to, jak dużo pracy należy włożyć, aby móc dokonać naprawy. Istotne jest także, aby podczas samej wymiany wprowadzić całkiem nowe elementy między innymi ramki wyświetlacza, oryginalny wyświetlacz Retina, podświetlenie telefonu, czy też nowy polaryzator. Dzięki temu praktycznie nie zauważymy różnicy między stanem sprzed, a po wydarzeniu, a z drugiej strony będziemy mogli w pełni cieszyć się całkowitą sprawnością naszego telefonem. Co jednak w przypadku, gdy mamy uszkodzoną tylko i wyłącznie samą szybkę?

Wymiana szybki iPhone – krok po kroku

W momencie, kiedy jesteśmy świadomi tego, że uszkodziliśmy tylko i wyłącznie samą szybkę, sam proces wymiany może być znacznie prostszy. Wszystko opierać się będzie o regenerację ekranu, dzięki czemu zachowamy oryginalne LCD. W efekcie takie działanie znacznie szybciej przywróci nasz telefon do użyteczności, a także będzie o wiele tańsze. Pamiętajmy jednakże, aby nie wykonywać takich naprawdę samodzielnie, gdyż nawet, jeśli posiadamy odpowiednią wiedzą, to tylko i wyłącznie właściwy sprzęt, pozwoli nam na uzyskanie odpowiedniego efektu. Co więcej, często oddajemy nasze urządzenie w ręce chałupniczych napraw, co także może być dla nas niekorzystne, nie tylko pod kątem cenowym, ale ze względu na trwałość takiego rozwiązania. Dlatego też mając problemy z wyświetlaczem, pamiętajmy, aby korzystać tylko z autoryzowanych źródeł. 

Niemniej jednak, jeżeli jesteśmy wystarczająco odważni i chcemy samodzielnie spróbować takiej naprawy, to w pierwszej kolejności powinniśmy wyposażyć się w odpowiednie części. Oczywiście oryginalne części są drogie, ale istnieją na rynku zamienniki, które również będą pasowały. Jednakże nie jest pewne, czy pozwolą nam na tak samo sprawne funkcjonowanie naszego smartfonu, jak wcześniej. Co więcej, na nieoryginalne i bardzo tanie zestawy także powinniśmy uważać, gdyż bardzo często nie będą pasowały, tak jak powinny. Jeżeli jednak uda nam się już zakupić części wymienne, pozostaje kwestia odpowiednie wymiany. Tutaj musimy we właściwy sposób rozkleić przedni panel, a następnie wymienić poszczególne jego moduły i wszystko razem połączyć, tak, by było to trwałe i się nie rozłączało. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem, jest zapobiegać, niż naprawić. Dlatego też powinniśmy chronić telefon przed takimi sytuacjami, czyli wyposażać go w m.in. obudowę i szkło ochronne, gdyż zminimalizują ryzyko stłuczenia się wyświetlacza. Pamiętajmy jednak, że w przypadku uszkodzenia telefonu i jego przedniego ekranu, to mając gwarancję, nie będzie ona obejmowała napraw wynikających z uszkodzeń mechanicznych, czyli takich z naszej winy. Co więcej, jeżeli nie oddamy telefonu do autoryzowanego punktu, utracimy gwarancję, przez co tutaj istnieje pewne ryzyko i niebezpieczeństwo. W efekcie mając, taki wartościowy sprzęt jak iPhone powinniśmy się dokładnie zastanowić, którą drogę lepiej wybrać. 

Serwis iPhone Warszawa

Wymiana szybki iPhone w autoryzowanym serwisie również może okazać się bardzo niekorzystna. W wielu przypadkach uszkodzenie będzie od nas wymagało wymiany całego przedniego zestawu, co automatycznie przekłada się na cenę wysokości kilkuset złotych. Z reguły nieautoryzowane serwisy stosują chińskie zamienniki, tym samym obniżając cenę do koło 200 zł. Istnieje jednak wtedy ryzyko uzyskania słabej jakości materiałów. Oczywiście nie jest to standardem. Co więcej, wiele takich serwisów będzie dostępnych zdalnie, pozwalając na wysłanie naszego telefonu i późniejsze oczekiwanie na odesłanie już naprawionego. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne i szybkie, a także nie zmusza nas do fatygowania się po mieście w poszukiwaniu punktu naprawy. W przypadku, gdy dochodzi w sytuacji, w której nie uda nam się w żaden sposób naprawić naszego telefonu, to zawsze pozostaje skup urządzeń. Ostatecznie jednak warto próbować, gdyż wymiana elementów bardzo często jest korzystniejsza cenowo, niż zakup nowego urządzenia.

Niekiedy możecie usłyszeć od znajomego, że jego urządzenie uległo uszkodzeniu w wyniku upadku, zgniecenia lub zalania i w głębi duszy oddychacie z ulgą, że to was nie dotyczyło. Owszem szkoda wam ów znajomego, bo domyślacie się, ile mógł stracić wraz z tym urządzeniem, ale nie zastanawiacie się zbytnio nad tym, co zrobilibyście na jego miejscu, do czasu, gdy sami nie będziecie w jego sytuacji.

Naprawa iPhone Po Zalaniu

Kiedy w wyniku nieuwagi lub innego nieoczekiwanego zdarzenia, wasz telefon ulegnie częściowemu lub kompletnemu zalaniu, w pierwszej chwili zapewne wpadniecie w panikę, potem sprawdzicie, że telefon jednak jeszcze działa i pomyślicie, że w sumie to nic się nie stało. Jednak, co w sytuacji, gdy jednak po kilku godzinach, z telefonem coś zaczyna się jednak dziać?

Suszyć czy nie? Pierwsza myśl może spowodować nieodwracalne skutki, otóż, jeśli po zalaniu wasze urządzenie nadal działa, to mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wyłączenie go. Jeśli wasz telefon posiada niezintegrowaną baterię, czyli taką, którą można wyjąć to koniecznie wyjmijcie ją z urządzenia, usuńcie wszystkie elementy, które również można wyciągnąć bez skomplikowanych czynności, np. będzie to wyjęcie nie tylko baterii, ale także i karty sim, karty pamięci. Zakładamy, że ewentualne etui zdejmowane jest od razu, by dostać się do baterii.

Jeśli wykonaliście już te czynności, to kolejną, którą możecie zrobić, to potrząśnięcie telefonem tak, aby jak najwięcej wody wyleciało z niego poprzez otwory. I być może to was zaskoczy, ale unikajcie suszenia np. suszarką lub wkładania telefonu do ryżu. Wysoka temperatura suszenia przyspieszy procesy korozyjne, a ryż niestety nie ma możliwości wchłonąć wilgoci z trudno dostępnych miejsc pod obudową telefonu. I najważniejsze, nie sprawdzajcie czy telefon jednak działa, jeśli nie został prawidłowo osuszony, to przepływ prądu jeszcze bardziej go uszkodzi. Wstrzymajcie się, więc z takim zabiegiem. 

Wymiana ekranu w iPhone

Niekoniecznie jest to dobra decyzja. Dużą wagę podczas ratowania urządzenia z zalania będzie miało między innymi również to, jakim płynem zostało ono zalane. Nie sama, bowiem woda stanowi problem, gorsze w skutkach są wszelkiego rodzaju ciecze słodkie, zawierające chemię, detergenty itp. Ponieważ po ich wyschnięciu największym problemem jest osad, który prowadzi do korozji lub zgnicia elementów elektronicznych. Woda po zalaniu istotnie ulegnie wyschnięciu, jeśli więc w czasie, gdy urządzenie będzie mokre, nie dojdzie dodatkowo do spięcia elektrycznego, to jest duża szansa, że będzie ono później działało poprawnie, pod jednym warunkiem. Celowo zostało użyte określenie – duża szansa – gdyż niestety, jeśli podejmujecie próbę suszenia urządzenia samodzielnie, to nie ma stuprocentowej pewności, że wasz telefon będzie później funkcjonował tak samo, jak przed zalaniem.

Warunek, który powinien być w tym wypadku spełniony, to prawidłowe oczyszczenie zalanych elementów z osadu, który został po wyschnięciu cieczy, a tego rodzaju czynności nie wykonacie już samodzielnie. Zatem, co robić?

Halo, serwis?

Dokładnie tak, wasze kroki powinny być skierowane do profesjonalnego serwisu. To tutaj pracują specjaliści, którzy mają wiedzę i doświadczenie, a w połączeniu z odpowiednimi narzędziami, są w stanie podjąć próbę uratowania waszego IPhone’a. Jeśli zatem spotkała was ta przykra sytuacja, jaką jest zalanie IPhone’a, to, czym prędzej skontaktujcie się z nami. Nasi profesjonaliści zrobią wszystko, aby wasz telefon funkcjonował tak samo, jak przed tym przykrym i stresującym zdarzeniem. Najważniejsze jest to, abyście nie wykonywali żadnych działań na własną rękę poza tymi, które podpowiedzieliśmy powyżej. Pamiętajcie, że zalany IPhone może przestać działać dopiero po kilku dniach, wtedy jednak na ratunek może być za późno, ponieważ korozja i uszkodzenia z osadu będą tak duże, że znacznie uszkodzą płytę główną oraz pozostałe podzespoły i istotnie niewiele już będzie można zrobić, albo koszty naprawy przekroczą wartość telefonu. W skrajnych przypadkach, nawet specjalista będzie miał niewielkie pole do popisu.

Jeśli zatem, wasze działania nie będą odkładane w czasie i skontaktujecie się z nami tak szybko, jak to tylko możliwe, to szanse na uratowanie telefonu będą spore.

Nie zwlekajcie z wizytą w serwisie, nie próbujcie testować urządzenia metodą włącz – wyłącz. Ponieważ jego działanie może być chwilowe, i z każdą godziną zmniejsza się szansa na skuteczną naprawę.

Czas naprawy

Trudno przewidzieć ile będziemy potrzebować czasu na naprawę. Oczywiście w pierwszej kolejności zależeć to będzie od skali uszkodzenia IPhone’a. Jeśli ciecz, którą został zalany to „tylko” woda, to szanse na szybką naprawę są dość duże. Jeśli natomiast telefon miał kontakt z cieczą zawierającą jeszcze inne substancje takie jak detergent lub cukier, to czas naprawy uszkodzeń może być znacznie dłuższy. Pamiętajcie, ze najważniejsze jest to, w jak długim odstępie czasu po zalaniu, telefon do nas trafi. Nie zwlekając z tym, rosną szanse na skuteczne usunięcie wszystkich osadów. Używane przez nas metody, w tym także ultradźwięki, powodują, że zarówno zawilgocenia, jak i osad, jest skutecznie usuwany. W niektórych przypadkach konieczna może być wymiana niektórych podzespołów, oczywiście może wiązać się to także z oczekiwaniem na zamówione części, jednak zawsze w takich wypadkach informujemy właściciela urządzenia o ewentualnych przesunięciach terminów i wydłużonym czasie oczekiwania. Zarówno koszt jak i czas naprawy jest w tym wypadku indywidualnie ustalany, w zależności od wspomnianej powyżej sytuacji. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli zależy wam na uratowaniu swojego urządzenia, to konieczna będzie wizyta w serwisie. Samodzielne suszenie IPhone’a może skończyć się niepowodzeniem, i w efekcie utratą nie tylko sprzętu, ale także – a może – przede wszystkim, zgromadzonych w nim danych, a tego każdy właściciel telefonu chce zawsze uniknąć.