Wymiana baterii iPhone X

500,00 

Bateria w Twoim iPhone X, gdy jest zużyta, spuchnięta lub zwyczajnie uszkodzona, może powodować szereg niedogodności, od drastycznego spowolnienia telefonu, poprzez wyłącznie się iPhone a kończąc na uszkodzeniu płyty głównej.

Wymiana szybki iPhone X

✔ Wymiana baterii „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone X,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Zużyta bateria to poważny problem dla twojego iPhone. Potrafi drastycznie spowolnić twój telefon, co potwierdziło samo Apple. Gdy bateria jest niskiej jakości posiada zbyt wiele cykli potrafi odmówić posłuszeństwa, w chłodniesze dni potrafi się wyłączyć i już nie włączyć. Może doprowadzić to do nieodwracalnych uszkodzeń płyty głównej.

Wymiana baterii iPhone X

✔ Jeśli twój iPhone spowolnił
✔iPhone grzeje się podczas ładowania
✔ przy 20-40 % iPhone się wyłącza
✔ nie włącza się
✔ brak ładowania

Macintosz – Serwis Apple Warszawa, jesteśmy profesjonalnym serwis, który bez problemy wymieni baterie w twoim iPhone i to w błyskawicznym tępie od ręki w 20 min. Nasi doświadczeni technicy wymienią baterie w około 3o min. Dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Awaria baterii to problem, który może spotkać każdego z nas. Zbyt intensywne korzystanie ze smartphona wiąże się ze spadkiem wydajności akumulatora, a co za tym idzie – potrzebą jego wymiany. W naszym serwisie możesz rozwiązać ten problem nawet w pół godziny. Każdą naprawę rozpoczynamy i kończymy testowaniem urządzenia, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeżeli jest potrzebna kontynuacja naprawy – diagnoza jest całkowicie darmowa. 

iPhone X to bez wątpienia najbardziej oczekiwany model marki Apple od paru ładnych lat. Ogromny, bo 5,8-calowy wyświetlacz OLED zajmuje ponad 80% powierzchni poprzedniego panelu. Ośmiordzeniowy procesor A11 Bionic jest wspomagany systemem operacyjnym iOS 11.1.1 z możliwością aktualizacji do iOS 12. Czytnik linii papilarnych zastąpiła funkcja Face ID, czyli system rozpoznawania twarzy. Apple zadbało także o podkręcenie parametrów aparatu. iPhone X jest wyposażony w dwie matryce po 12 megapikseli i 7 megapikselowy przedni aparat. Bateria o pojemności 2716 mAh składa się z dwóch ogniw w kształcie litery “L” i pozwala na 21 godzin swobodnego korzystania z urządzenia. 

Po pewnym czasie może się okazać, że nasz iPhone X wyraźnie zwolnił, bateria rozładowuje się szybciej, ładuje się dłużej lub pokazuje się komunikat o potrzebie wymiany baterii. Tu z pomocą przychodzimy my! Jesteśmy w stanie wymienić baterię w Twoim iPhone X w ciągu 30 minut – taką usługę oferujemy w każdym z naszych punktów stacjonarnych. Jeżeli nie jest Ci do nas po drodze, możesz w ekspresowym tempie wysłać do nas swoje urządzenie, a my naprawimy je w ciągu 24 godzin. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie i potwierdzeniu za pomocą e-mail – wysyłamy do Ciebie na nasz koszt kuriera, który dostarczy telefon do nas. Pierwszym krokiem do naprawy jest

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.