al. Niepodległości 152/27, 02-555 Warszawa

+48 607 854 000

Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Adres: al. Niepodległości 152/27 02-555 Warszawa

Telefon: +48 607 854 000

E-mail: macintosz.serwis@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Wrzesień 2017 roku niewątpliwie należał do Apple. To właśnie wtedy na rynku smartphonów zadebiutowały nowe modele Amerykańskiego giganta. Jednym z nich był iPhone X. Największe dotychczas urządzenie osobiste marki Apple. Na pierwszy rzut oka, niesamowite wrażenie robi ogromny wyświetlacz, który zajmuje 80% przedniego panelu.

iPhone X charakteryzuje super nowoczesny ekran OLED wyprodukowany w technologii SuperAmoled. Funkcja Touch ID została zastąpiona funkcją Face ID, czyli systemem rozpoznawania twarzy. Dużą zmianą w porównaniu do poprzednich modeli jest usunięcie przycisku home. Aby wywołać tą funkcję, należy musnąć palcem po dolnej części ekranu. Model ten jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – gwiezdna szarość i srebrny.

Cennik Wymiany szybki iPhone Warszawa

Wymiana tylnej szybki iPhone 8

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 8 Plus

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone X

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone XR

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone XS

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone XS MAX

400

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 11

500

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro

500

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro Max

500

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 12

600

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 12

600

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro

600

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro Max

600

PLN

Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Tylne szkło to nowość w iPhona. Nie wszystkie telefony je posiadają. Równie często się ono tłucze jak to przednie, dlatego należy być szczególnie ostrożnym podczas korzystania ze smartfona. Pokruszona szybka jest dużym problemem i niebezpieczeństwem dla naszego telefonu. Mimo tego bardzo wiele osób nie decyduje się na jego naprawę. Jednak po jakimś czasie telefon może zdecydowanie bardziej się uszkodzić. Ze względu na to, że będzie ochraniać go mniej materiału, wewnętrzne podsystemy, szybko mogą się zepsuć, a wtedy naprawa urządzenia będzie zdecydowanie droższa.

Kiedy należy zdecydować się na wymianę tylnego szkła?

Wiele osób lekceważy lekkie pęknięcia i zarysowania na tylnym szkle urządzenia. Jednak jest to bardzo duży błąd. Rysa może szybko się powiększyć, psując nam całą obudowę. Dodatkowo istnieje możliwość, że kawałek szkła odpadnie i wbije się nam w rękę. Dlatego należy wymienić szkło tylne od razu, jak tylko pojawią się na nim pierwsze rysy. Dzięki temu nie doprowadzimy do innych poważnych uszkodzeń, które również mogą występować przez pęknięcie tylnej szyby.

Jak zabezpieczać tylne szkło w iPhonie?

Warto myśleć o bezpieczeństwie naszego urządzenia. Wtedy będzie nam ono długo służyć, a my nie będziemy musieli inwestować w naprawy. Jednym ze sposób zabezpieczania tylnej szybki w iPhonie są odpowiednie obudowy. Obecnie produkcja tych przedmiotów poszła bardzo do przodu. Możecie znaleźć obudowę, która zabezpieczy wasz telefon przed upadkiem nawet z dwóch metrów. Wtedy nasza tylna szyba będzie całkowicie bezpieczna, a my nie będziemy musieli się obawiać, że się uszkodzi przy lekkim upadku (a takie przecież każdemu się zdarzają). Warto również zastanowić się nad zakupem szybki na ekran. Nie wiele osób wie, ale nawet po najmniejszym upadku, gdy na naszym telefonie pojawi się rysa, urządzenie nie jest już tak wytrzymałe, jak wcześniej. Więc przód swojego telefonu również należy ochraniać, aby smartfon służył nam jeszcze przez wiele lat.

Wymiana tylnej szybki w serwisie Macintosz

Potłuczenia tylnej szybki, to uszkodzenie, które zdarza się równe często, jak pajączek na przedniej. W naszym salonie nasi specjaliści również wykonują tę usługę. Przede wszystkim zrobimy to szybko i profesjonalnie. Czas oczekiwania jest bardzo krótki, ponieważ nie chcemy wam zabierać urządzenia na długo. Wiemy, że bez telefonu, jak bez ręki. Więc wy pójdziecie na szybkie zakupy, a gdy wrócicie, wasz smartfon będzie już jak nowy. Tę usługę wykonujemy dla wszystkich iPhonów, które posiadają szklaną tylną szybkę. Do wszystkich naszych usług używamy produktów najwyższej jakości, aby zapewnić wam największy komfort korzystania ze smartfona. Zależy nam również, aby w przyszłości awarie się już nie zdarzały. Mimo tego zawsze z wielką przyjemnością wam pomożemy.

Nasz salon Macintiosz zajmuje się również wieloma innymi naprawami. Nie tylko iPhonów ale również MacBooków, iPodów oraz iPadów. Zawsze służymy  pomocną dłonią, więc doradzanie i odpowiadanie na pytania to dla nas sama przyjemność. Możesz się o tym przekonać, gdy odwiedzisz nasz salon. Zapewniamy wam, że będziecie zadowoleni z naszych usług.