al. Niepodległości 152/27, 02-555 Warszawa

+48 607 854 000

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

Adres: al. Niepodległości 152/27 02-555 Warszawa

Telefon: +48 607 854 000

E-mail: macintosz.serwis@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

Objawy świadczące o możliwości uszkodzenia przedniej kamery w Twoim iPhone:

  • brak obrazu,
  • obraz faluje
  • iPhone robi nie dokładne zdjęcia

Cennik Wymiany szybki iPhone Warszawa

Wymiana przedniej kamery iPhone 5/5C

120

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone 5s/SE

120

PLN

Wymiana przedniej kamery
iPhone 6

150

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S

150

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone 6 Plus

150

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone 6s Plus

150

PLN

Wymiana przedniej
kamery iPhone 7

200

PLN

Wymiana Czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plus

200

PLN

Wymiana przedniej
kamery iPhone 8

250

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone 8 Plus

250

PLN

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

Wymiana przedniej kamery iPhone Warszawa

iPhony to urządzenia, które swoją popularność zawdzięczają doskonałej kamerze. Właśnie tak wiele celebrytów, influenserów oraz fotografów je posiada. Za ich pomocą możemy zrobić zdjęcia w bardzo dobrej jakości, które wspaniale będą wyglądać na naszych mediach społecznościowych. Nie jest to możliwe, gdy posiadamy zepsutą przednią kamerę.

Kiedy trzeba udać się na wymianę przedniego aparatu?

Każde dysfunkcje w iPhonie utrudniają nam korzystanie ze smartfona. Tak samo jest w przypadku uszkodzenia przedniej szyby. W przypadku takiej awarii, nasze selfie, które wykonamy, będą miały brzydkie plamy, a one nie spowodują, że nasze zdjęcie będzie atrakcyjnie. Właśnie przeciwnie, stanie się po prostu brzydkie. Po drugie, nasze fotografie mogą być bardzo nieostre, ponieważ aparat nie działa poprawnie. Zdarzają się sytuacje, kiedy nie da się nawet zrobić zdjęcia czy nagrać filmu. Oznacza to również, że nie będzie działać face ID oraz facetime. Jeśli dotyczą Cię właśnie te problemy, odwiedź nas już dzisiaj. Szybko pozbędziemy się uszkodzenia.

Wymiana przedniej kamery w serwisie Macintosz

Nie chce oddawać na kilka dni swojego telefonu do serwisu, ale chciałbyś wymienić przednią kamerkę. Jeśli tak to salon Macintosz jest właśnie dla Ciebie. My bardzo szybko pozbędziemy się usterki. Już tego samego dnia otrzymasz sprawne urządzenie. Poza tym nasze naprawy są bardzo wysokiej jakości. Pracownicy, którzy je wykonują, przeszli specjalne szkolenia, aby wiedzieć, jak postępować z uszkodzeniami iPhonów. Dodatkowo używamy porządnych części, które nie zepsują się wam po lekkim upadku. Mimo wszystko dbamy o to, aby usługi były w przestępnych cenach. U nas otrzymasz szybką i profesjonalną naprawę, z której będziesz zadowolony.

Dołączysz do licznego grona osób, które cieszą się, że wybrały właśnie nasz salon. Świadczą o tym pozytywne opinie, których mamy naprawdę dużo. Odwiedź nas już dzisiaj i sam się o tym przekonaj.

Dodatkowo oferujemy również usługi dla innych urządzeń Apple, np.: dla MacBooków, iPadów, iPodów. Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj, jakiej pomocy potrzebujesz. My zawsze z wielką przyjemnością wam pomożemy.