Wymiana Gniazda ładowania iPhone 8

250,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 8 to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 8,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 8 to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 8

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Gniazdo ładowania jest intensywnie eksploatowane i narażone na czynniki zewnętrzne każdego dnia. Tym bardziej, że w modelu iPhone 8 pełni także funkcję gniazda słuchawkowego. Klasyczne objawy uszkodzenia tej części to przerywanie ładowania, wolniejsze ładowanie czy niemożność uruchomienia. Zamiast podejmować się naprawy domowymi sposobami, zgłoś się do jednego z naszych punktów, a my naprawimy Twój iPhone w 30 minut. 

iPhone 8 jest pierwszą wersją najpopularniejszego smartphona na świecie, który posiada funkcję bezprzewodowego ładowania, co znacznie obniża eksploatację złącza Lightning. Nowa wersja systemu operacyjnego iOS 11 i procesor A11 Bionic jeszcze bardziej podkręciła szybkość i płynność działania nowego wówczas iPhone. Przedni i tylny panel został wykonany z wysokiej jakości tafli szkła i wzmocniony aluminiową ramką. Ponadto jest wyposażony w kamerę wykorzystującą uczenie maszynowe, funkcję nagrywania wideo w 4K, kamerę skalibrowaną pod wirtualną rzeczywistość, flesz z trybem slow sync i wiele innych. 

Może się okazać, że po dłuższym czasie użytkowania złącze uległo zużyciu. Pod żadnym pozorem nie powinno się podejmować prób naprawy na własną rękę. Może się to skończyć utratą gwarancji lub co gorsza bezpowrotną utratą urządzenia. Każde urządzenie, które do nas trafia jest testowane przed i po naprawie w celu potwierdzenia usterki. Części, których używamy do wymiany są oryginalne i certyfikowane przez firmę Apple – na co dajemy 6 miesięcy gwarancji. Naprawy w punktach stacjonarnych są realizowane w ciągu 30 minut. Istnieje także opcja naprawy wysyłkowej. Po wypełnieniu formularza na naszej strony, wysyłamy darmowego kuriera, który dostarczy do nas urządzenie. Czas naprawy wysyłkowej to maksymalnie 24 godziny.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.