Wymiana Gniazda ładowania iPhone 7

150,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 7 to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 7,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 7 to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 7

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Apple nieustannie pracuje nad zwiększeniem wydajności swoich produktów. Każdy przedmiot użytkowany, na co dzień, zużywa się i przychodzi moment, gdy wymiana uszkodzonej części jest nieunikniona. Dzieje się tak często z gniazdem ładowania. Typowym objawem takiej usterki jest przerywanie ładowania czy wrażenie poluzowania złącza. Zanim podejmiesz się samodzielnej naprawy swojego iPhone, zapoznaj się z naszą ofertą – zrobimy to skutecznie i szybko, a na dodatek udzielimy Ci 6 miesięcznej gwarancji. 

Długo oczekiwany iPhone 7 miał być rewolucją na rynku smartphonów. Ulepszony system operacyjny iOS 10 oraz czterordzeniowy procesor A10 mógł konkurować z niejednym laptopem. Bez wątpienia przełożyło się to na większą wydajność, a co za tym idzie płynne działanie najbardziej wymagających aplikacji. Ekran został rozjaśniony, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z przy mocnym świetle słonecznym. Po raz pierwszy w historii gniazdo słuchawkowe zostało zlikwidowane i zastąpione specjalną przejściówką umożliwiającą ładowanie telefonu i słuchanie muzyki jednocześnie. Zabieg ten miał na celu zachęcenie użytkownika to zmiany tradycyjnych słuchawek na bezprzewodowe. W aparacie zastosowano szerszy obiektyw, który zapewnia lepszą jakość zdjęć w słabo oświetlonych miejscach. 

Jeżeli odniosłeś wrażenie, że gniazdo ładowania Twojego iPhone nieco się poluzowało, nie zawsze chce się ładować lub przerywa w trakcie to bardzo możliwe, że niezbędna będzie wymiana tej części. Dbamy o to, aby wszystkie części były oryginalne i rekomendowane przez Apple, dlatego udzielamy na nie 6 miesięcy gwarancji. Każde zlecenie rozpoczyna się i kończy testowaniem urządzenia. W każdym z naszych punktów stacjonarnych dokonujemy takiej naprawy w 30 minut. Klientom, którzy nie mogą zgłosić się do nas osobiście, oferujemy opcję naprawy wysyłkowej. Cały proces odbywa się w kilku prostych krokach i po 24 godzinach, właściciel odbiera swój telefon. Wystarczy wypełnić formularz, zamówić darmowego kuriera i postępować zgodnie z instrukcjami.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.