Wymiana Gniazda ładowania iPhone 6

120,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 6 to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 6 to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 6

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Jeżeli proces ładowania iPhone jest ciągle przerywany, telefon nie chce się ładować lub co gorsza uruchomić to znak, że gniazdo ładowania potrzebuje naszej pomocy. W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy ładowarka, której używamy jest sprawna. W przypadku, gdy awaria złącza się potwierdzi trzeba rozważyć wymianę uszkodzonej części. W naszym serwisie czas realizacji tej usługi to od 30 minut do 24 godzin. Każda naprawa rozpoczyna się od testu urządzenia w celu potwierdzenia usterki.

iPhone 6 jest pierwszą wersją najpopularniejszego smartphona na świecie wyposażonego w ekran o wielkości 4,7 cala. Jego premiera odbyła się podczas konferencji Apple 9 września 2014 roku. W porównaniu do swoich młodszych braci, iPhone 6 posiada dużo wydajniejszy, 64 bitowy procesor A8 i ulepszony system operacyjny iOS 8, co sprawia, że nawet najbardziej wymagające aplikacje działają płynnie i bez zarzutu. Obudowa nieco zmieniła kształt na bardziej obły, a także zmniejszyła się grubość całego urządzenia na 6,9mm. iPhone 6 jest dostępny w 5 delikatnych, pastelowych kolorach z przyjemnym w dotyku, matowym wykończeniem. 

Podobnie jak poprzednik, iPhone 6 został wyposażony w 8-megapikselowy aparat, jednak ulepszony Auto Focus znacząco poprawia odzwierciedlenie kolorów. 

Czynniki zewnętrzne, codzienne użytkowanie i częste ładowanie sprzyjają awarii złącza ładowania. Taka usterka objawia się najczęściej przerywanym ładowaniem, brakiem połączenia z iTunes czy niemożnością uruchomienia urządzenia. 

Awarię tego typu usuwany do 30 minut od zgłoszenia się do naszego punktu stacjonarnego. Aby ułatwić klientom korzystanie z naszych usług, oferujemy naprawy wysyłkowe. Po wypełnieniu formularza dostępnego na naszej stronie, wysyłamy darmowego kuriera, który pośredniczy w ekspresowej realizacji zlecenia. Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Każde z urządzeń, które do nas trafia jest testowane przed i po naprawie, aby ostatecznie potwierdzić diagnozę.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.