Wymiana baterii iPhone 6

150,00 

Bateria w Twoim iPhone 6, gdy jest zużyta, spuchnięta lub zwyczajnie uszkodzona, może powodować szereg niedogodności, od drastycznego spowolnienia telefonu, poprzez wyłącznie się iPhone a kończąc na uszkodzeniu płyty głównej.

Wymiana szybki iPhone 6

✔ Wymiana baterii „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Zużyta bateria to poważny problem dla twojego iPhone. Potrafi drastycznie spowolnić twój telefon, co potwierdziło samo Apple. Gdy bateria jest niskiej jakości posiada zbyt wiele cykli potrafi odmówić posłuszeństwa, w chłodniesze dni potrafi się wyłączyć i już nie włączyć. Może doprowadzić to do nieodwracalnych uszkodzeń płyty głównej.

Wymiana baterii iPhone 6

✔ Jeśli twój iPhone spowolnił
✔iPhone grzeje się podczas ładowania
✔ przy 20-40 % iPhone się wyłącza
✔ nie włącza się
✔ brak ładowania

Macintosz – Serwis Apple Warszawa, jesteśmy profesjonalnym serwis, który bez problemy wymieni baterie w twoim iPhone i to w błyskawicznym tępie od ręki w 20 min. Nasi doświadczeni technicy wymienią baterie w około 3o min. Dajemy 6 miesięcy gwarancji. wymiana baterii iPhone 6 cena

 

Chyba każdy z nas zna to uczucie, kiedy spogląda na telefon, a tam pojawia się komunikat o rozładowanej baterii i nagle urządzenie się wyłącza. Dzieje się to zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Aktywny tryb życia i tempo, w jakim żyjemy sprawia, że bez telefonu czujemy się zablokowani i sfrustrowani. Przynajmniej w niektórych sytuacjach możemy tego uniknąć, dbając o dobrą eksploatację baterii i jej wymianę w odpowiednim momencie.  wymiana baterii iphone od ręki

iPhone 6 to bezapelacyjnie rewolucja na rynku smartphonów. Apple naszpikował go bardzo wydajnym 64 bitowym procesorem A8, ulepszoną wersją systemu iOS, większym od poprzedników wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala, czytnikiem linii papilarnych i wieloma innymi przydatnymi funkcjami. Producent postarał się też o usprawnienie baterii. Akumulator Li-poly daje 840 minut rozmów i 250 godzin czuwania. Można śmiało stwierdzić, że iPhone 6 to telefon szóstej generacji. 

Nawet w takim telefonie jak iPhone 6 może zdarzyć się zużycie akumulatora. Bateria się szybko rozładowuje? Telefon się nie uruchamia? Wydajność baterii spada? iPhone miał już wymienianą baterię na nieoryginalny zamiennik? To tylko niektóre przyczyny wymiany baterii. W naszym serwisie można ją wymienić na 2 sposoby. W punkcie stacjonarnym można to załatwić od ręki. Przyjmujemy także zlecenia wysyłkowe. Wtedy proces naprawy trwa maksymalnie 24 godziny. Wszystko, co trzeba zrobić to zamówić za pośrednictwem naszej strony darmowego kuriera, potwierdzić zgłoszenie e-mailem i przekazać telefon kurierowi. Po otrzymaniu urządzenia przetestujemy je i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia, co mamy dalej robić. Wszystkie części, których używamy są oryginalne i rekomendowane przez Apple. Na każdą baterię dajemy 6 miesięcy gwarancji. Jako nasz klient masz możliwość stałego monitorowania procesu naprawy od zgłoszenia po odbiór. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.