Wymiana Gniazda ładowania iPhone 5

120,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 5 to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 5,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 5 to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 5

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Częste ładowanie, niestaranne odłączanie kabla, zabrudzenia, kurz, woda to tylko niektóre z powodów usterki gniazda ładowania w iPhone. Codzienne tempo życia nie sprzyja dobrej eksploatacji urządzeń osobistych. Jeżeli Twój iPhone odmawia posłuszeństwa, nie chce się ładować, może być to powód do wymiany gniazda ładowania. W naszych punktach stacjonarnych wykonujemy taką usługę w 30 minut. Aby potwierdzić diagnozę – każdą naprawę rozpoczynamy i kończymy testem urządzenia.

Wrzesień 2012 roku to czas premiery najnowszego wówczas iPhone 5. Oprócz zwiększenia rozmiarów urządzenia do 4 cali, Apple skupiło się na ulepszeniu wnętrza swojego flagowego smartphona. Iphone 5 posiada zaktualizowany system operacyjny iOS 10 procesor A6, który dwukrotnie zwiększa wydajność w porównaniu do swoich poprzedników. Ponadto zamiast plastikowych ramek w obudowie zastosowano metalowe wsporniki, które znacznie zwiększyły wytrzymałość urządzenia. 

Po jakimś czasie użytkowania iPhone 5 można zauważyć następujące objawy: gniazdo ładowania się poluzowało, telefon ładuje się wolniej niż zwykle, przerywa ładowanie lub w ogóle się nie ładuje. Może to świadczyć o tym, że iPhone 5 potrzebuje wymiany gniazda ładowania. Nasz serwis gwarantuje taką naprawę w punkcie stacjonarnym w ciągu 30 minut, a przy zleceniu wysyłkowym w 24 godziny. Aby skorzystać z naprawy wysyłkowej należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Po potwierdzeniu zgłoszenia, wysyłamy do klienta darmowego kuriera, który dostarczy iPhona do nas, a po naprawie zwróci do właściciela. Gniazda ładowania wymieniamy tylko na oryginalne części rekomendowane przez Apple – potwierdza to 6 miesięczna gwarancja.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.