Wymiana Gniazda ładowania iPhone 8 Plus

250,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 8 Plus to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 8 Plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 8 to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 8 Plus

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Jak często ładujemy telefon? Praktycznie każdy z nas robi to, co najmniej raz dziennie. Zlikwidowanie złącza Jack podwoiło eksploatację gniazda ładowania. Przerywanie ładowania lub niemożność uruchomienia może być oznaką uszkodzenia złącza lub ładowarki. W pierwszej kolejności należy sprawdzić ładowarkę na innym urządzeniu Apple. Jeżeli działa bez zarzutu to znaczy, że iPhone wymaga wymiany uszkodzonej części. 

W 2017 roku wraz z premierą iPhone 8, Apple zaprezentował wersję plus tego modelu. Standardowo, wersja plus jest nieco większa od modelu podstawowego. Zwiększona pamięć operacyjna do 3GB nieco podkręciła i tak już szybką pracę całego urządzenia. iPhone 8+ jest dostępny w 3 eleganckich, starannie dobranych kolorach – złotym, srebrnym i szarym. Podobnie jak w iPhone 8, iPhone 8+ posiada funkcję Face ID, czyli funkcję rozpoznawania twarzy. Ważnym aspektem jest też 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, który dopasowuje kolorystykę barw do panujących warunków. Bateria o pojemności 2675 mAh ładuje się w około 180 minut i pozwala na ponad 10 godzin intensywnego użytkowania. 

Złącze ładowania jest jedną z części, która jest najbardziej podatna na usterki. Pomimo funkcji bezprzewodowego ładowania, ciągłe podłączanie i odłączanie słuchawek powoduje jego zużycie. W takiej sytuacji, należy sprawdzić czy problem dotyczy urządzenia czy ładowarki. Jeżeli ładowarka, której używamy, na co dzień bez problemu ładuje inne urządzenia to jasne jest, że problem leży w naszym iPhone. W naszym punkcie stacjonarnym od razu przetestujemy urządzenie w celu potwierdzenia diagnozy. Stacjonarnie naprawimy Twój iPhone w 30 minut. Dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z naprawy wysyłkowej. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie należy postępować zgodnie z instrukcjami – w takim przypadku naprawa trwa maksymalnie 24 godziny.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.