Wymiana Gniazda ładowania iPhone 7 plus

200,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 7 plus to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 plus 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 7 plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 7 plus to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 7 plus

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak kurz, brud czy woda, znacznie wpływają na jakość i pracę każdego urządzenia. Jeżeli zauważyłeś, że Twój iPhone ładuje się wolniej niż kiedyś, proces ładowania samoczynnie przerywa lub gniazdo ładowania jest obluzowane to najwyższa pora je wymienić. Nie ryzykuj naprawy na własną rękę, bo może się to skończyć źle. Wymienimy uszkodzoną część ekspresowo i skutecznie.

Tak jak w poprzednich modelach, wersja + oznacza między innymi większy ekran. W iPhone 7+ zastosowano 5,5-calowy wyświetlacz multi-touch z pokryciem wykonanym ze szkła mineralnego. Pamięć 3 GB RAM, system operacyjny iOS 10 i procesor A10 po raz kolejny przyczyniły się do zwiększenia wydajności i szybkości urządzenia. 

Bateria iPhone 7+ pozostawia daleko w tyle swoich poprzedników. Pojemność 2900 mAh, daje użytkownikom aż 31 godzin pracy na jednym cyklu. Na wyróżnienie zasługuje także aparat fotograficzny wyposażony w dwukrotny zoom optyczny bez straty jakości. Tak samo jak w opcji 7, złącze Lightning pełni funkcję gniazda ładowania i słuchawkowego. Sprawia to, że gniazdo słuchawkowe jest narażone na dużo większą eksploatację. W ciągu codziennego i intensywnego użytkowania, można zaobserwować zaburzenia ładowania naszego iPhone 7+. Objawia się to wolnym ładowaniem, proces ładowania, co chwilę przerywa, a gniazdo nie trzyma wtyczki tak jak na początku. Bardzo możliwe, że iPhone potrzebuje wymiany gniazda. W naszym serwisie taka usługa jest możliwa na dwa sposoby. W punktach stacjonarnych naprawa trwa około 30 minut, a zlecenia wysyłkowe są realizowane do 24 godzin ze względu na czas potrzebny na dostarczenie urządzenia do nas. Używamy części w 100% oryginalnych i rekomendowanych przez Apple, co potwierdza 6 miesięczna gwarancja. Każda naprawa rozpoczyna się i kończy testowaniem urządzenia, aby zminimalizować ryzyko powtórzenia się usterki.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.