Wymiana Gniazda ładowania iPhone 6s

150,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 6S to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6S,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 6S to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 6s

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

iPhone jak każdy smartphone prędzej czy później ulega wyeksploatowaniu. Dzieje się też tak z gniazdem ładowania, które, na co dzień jest narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak kurz, brud, woda czy nieodpowiednie korzystanie z ładowarki. Bardzo często okazuje się, że wymiana gniazda ładowania jest nieunikniona. Nasz serwis oferuje naprawę takiej usterki w 30 minut w punktach stacjonarnych lub w 24 godziny w przypadku zleceń wysyłkowych. 

Premiera iPhone 6S miała miejsce 25 września 2015 roku. Tym razie firma Apple zadbała o wzmocnienie konstrukcji obudowy. Aluminiowe ramki zwiększają wytrzymałość i dodają eleganckiego charakteru. Przedni panel został pokryty podwójnie jonizowanym szkłem zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu. Nowością była wówczas funkcja 3D Touch, czyli rozpoznawanie siły nacisku. Ponadto pamięć RAM została zwiększona do 2GB, a system operacyjny zaktualizowany do wersji iOS 9. Ulepszony procesor sprawił, że iPhone 6S działał jeszcze szybciej i płynniej w porównaniu do poprzednich modeli. Bateria Li-po o pojemności 1715 mAh pozwala na cały dzień intensywnego użytkowania. 

Jeżeli zaobserwowałeś w swoim iPhone 6S: wyłącza się samoczynnie, przerywa ładowanie, lub nie ładuje w ogóle to bardzo możliwe, że gniazdo ładowania uległo awarii. W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy ładowarka jest w 100% sprawna. Wystarczy podłączyć ją do innego urządzenia – jeżeli ładuje bez zarzutu to znaczy, że z Iphonem jest coś nie tak. W takiej sytuacji zobowiązujemy się do naprawy do 30 minut w każdym z naszych stacjonarnych punktów lub 24 godzin w przypadku naprawy wysyłkowej. Wszystkie części, których używamy do naprawy są oryginalne, dlatego udzielamy na nie 6 miesięcy gwarancji. Każde urządzenie, które trafia do naszego serwisu jest dokładnie testowane przed i po naprawie, aby dobrze zdiagnozować i zmniejszyć ryzyko powtórzenia usterki.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.