Wymiana Gniazda ładowania iPhone 6s plus

150,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 6s plus to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6s plus 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6s plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 6s plus to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 6s Plus

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Jeżeli Twój iPhone 6S+ przerywa w trakcie ładowania, nie ładuje się w ogóle lub wyłącza się po podłączeniu ładowarki to znaczy, że potrzebuje naszej pomocy. Brud, kurz, woda i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne nie wpływają korzystnie na pracę urządzenia. Warto pomyśleć o wymianie gniazda ładowania i portu Jack zanim iPhone zupełnie przestanie działać. Tego typu usterki jesteśmy w stanie usunąć nawet w 30 minut. Wystarczy zgłosić się do nas, a my zajmiemy się resztą. 

iPhone 6S+ charakteryzuje się głównie większym od iPhone 6S, bo 5,5-calowym ekranem. Jego premiera miała miejsce w październiku 2015 roku. Nowością była wówczas funkcja 3D Touch Force, która znacznie przyczyniła się do wzrostu wydajności telefonu. Do wykonania obudowy użyto trwalszego stopu aluminium, a pastelowe kolory z matowym wykończeniem dodawały całości szyku i elegancji. Większe gabaryty pozwoliły na umieszczenie większej baterii o pojemności aż 2750 mAh. Strzałem w dziesiątkę było dodanie widżetu do centrum powiadomień, który wyświetla kondycję baterii w telefonie i Apple Watch – tak prosta aplikacja okazała się bardzo przydatna dla użytkowników. Usprawniony został także czytnik linii papilarnych, w porównaniu do poprzednika, w iPhone 6S+ wystarczy delikatne dotknięcie, a telefon od razu się odblokuje. 

W pewnym momencie użytkownik może zauważyć, że telefon podczas ładowania przerywa lub wcale się nie ładuje. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że iPhone w ogóle nie chce się uruchomić. Może to oznaczać, że gniazdo ładowania nadaje się do wymiany. Aby wstępnie potwierdzić usterkę, należy sprawdzić działanie ładowarki na innym urządzeniu. Jeżeli ładowarka działa bez zarzutu, może być to wina zużycia gniazda ładowania. Nie warto podejmować się naprawy na własną rękę, w naszym serwisie rozwiążemy ten problem szybko i skutecznie. Uszkodzoną część wymienimy na oryginalną i udzielimy 6 miesięcy gwarancji. 

W naszych punktach stacjonarnych, naprawy odbywają się od ręki i trwają około 30 minut. Oferujemy także opcję naprawy wysyłkowej. Aby jak najbardziej uprościć tą usługę, na naszej stronie umieściliśmy formularz. Wystarczy go wypełnić i postępować według instrukcji. Zlecenia wysyłkowe realizujemy do 24 godzin. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.