Wymiana baterii iPhone 6s Plus

150,00 

Bateria w Twoim iPhone 6s Plus, gdy jest zużyta, spuchnięta lub zwyczajnie uszkodzona, może powodować szereg niedogodności, od drastycznego spowolnienia telefonu, poprzez wyłącznie się iPhone a kończąc na uszkodzeniu płyty głównej.

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

✔ Wymiana baterii „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6s Plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Zużyta bateria to poważny problem dla twojego iPhone. Potrafi drastycznie spowolnić twój telefon, co potwierdziło samo Apple. Gdy bateria jest niskiej jakości posiada zbyt wiele cykli potrafi odmówić posłuszeństwa, w chłodniesze dni potrafi się wyłączyć i już nie włączyć. Może doprowadzić to do nieodwracalnych uszkodzeń płyty głównej.

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

✔ Jeśli twój iPhone spowolnił
✔iPhone grzeje się podczas ładowania
✔ przy 20-40 % iPhone się wyłącza
✔ nie włącza się
✔ brak ładowania

Macintosz – Serwis Apple Warszawa, jesteśmy profesjonalnym serwis, który bez problemy wymieni baterie w twoim iPhone i to w błyskawicznym tępie od ręki w 20 min. Nasi doświadczeni technicy wymienią baterie w około 3o min. Dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Bardzo często zdarzają się nam sytuacje, kiedy musimy gdzieś pilnie zadzwonić, skorzystać z nawigacji lub internetu i akurat w tym momencie telefon się rozładowuje i nie chce włączyć, a na dodatek ładowarkę zostawiliśmy w domu. Wydaje nam się, że to zwykły pech, a możliwe, że nasza bateria uległa zużyciu. Co wtedy? Jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem nawet w 30 minut.  Wymiana baterii iPhone 6s plus Warszawa

iPhone 6S plus to nieco większa wersja iPhone 6S. Został wyposażony w panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 5,5 cala. Podobnie jak jego poprzednik, jest dostępny w 4 pastelowych kolorach z eleganckim, matowym wykończeniem. Niezmiennie Apple dało użytkownikom po raz kolejny możliwość nagrywania wideo w 4K z częstością 30 kl./s.. Prawie dwukrotnie, bo aż do 2750 mAh zwiększono pojemność baterii.  Wymiana baterii iPhone 6s plus Warszawa

Iphone jak każde eksploatowane urządzenie zużywa się i po jakimś czasie wymaga serwisu. Mimo dużej pojemności, może się tak stać również z baterią. 

Jeżeli Twój iPhone coraz szybciej się rozładowuje, wyłącza się bez powodu, nie chce się uruchomić ani ładować lub miał już wymienianą baterię na nieoryginalny zamiennik to oznaka, że najwyższa pora wymienić baterię na nową. W naszym serwisie masz pewność, że części zamienne, których używamy są w 100% oryginalne – co potwierdza 6 miesięczna gwarancja. Świadczymy nasze usługi na 2 proste sposoby. Można to zrobić w punkcie stacjonarnym – wymiana trwa około 30 minut.

Za pośrednictwem kuriera odbieramy od Ciebie urządzenie, testujemy je, naprawiamy i po maksymalnie 24 godzinach odsyłamy je do Ciebie – Jedyne, co musisz zrobić to wypełnić formularz dostępny na naszej stronie, potwierdzić zgłoszenie e-mailem i spakować telefon.  Wymiana baterii iPhone 6s plus Warszawa

Przez cały czas dajemy naszym klientom możliwość stałej kontroli procesu naprawy. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.