Wymiana Gniazda ładowania iPhone 6 Plus

150,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 6 Plus to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6 Plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 6 Plus to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 6 Plus

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Każdy smartphone jest narażony na wiele czynników sprzyjających awarii i szybkiej eksploatacji. Drobne okruszki, kurz czy krople wody mogą w każdej chwili dostać się do gniazda ładowania lub portu Jack i spowodować zaburzenie pracy całego urządzenia. Jeszcze kilkanaście lat temu tego typu naprawy były mało efektywne i nieopłacalne, na szczęście od jakiegoś czasu się to zmieniło. 

iPhone 6+ to większa wersja iPhone 6. Zasadniczą różnicą pomiędzy modelami jest większy, bo aż 5,5-calowy wyświetlacz z rozdzielczością Full HD, Wraz z wzrostem gabarytów Apple znacząco zwiększyło pojemność akumulatora do 2915 mAh, co daje około 14 godzin czasu rozmów i 10 dni czuwania. Stylowy design, pastelowe kolory i delikatne, matowe wykończenie daje elegancki i luksusowy efekt wizualny. Wnętrze iPhone 6+ pozostało praktycznie bez zmian w porównaniu do swojego poprzednika. 

Po pewnym czasie użytkowania iPhone 6+ możemy zauważyć, że ładowanie przerywa, złącze się nieco poluzowało, mikrofon szwankuje lub telefon ładuje się dłużej niż zwykle. Domowym sposobem na potwierdzenie usterki jest sprawdzenie ładowarki, której używamy poprzez połączenie jej z innym urządzeniem. Jeżeli ładowarka działa bez zarzutu to znak, że nasz iPhone 6+ wymaga wymiany gniazda ładowania lub portu Jack. W sytuacji, gdy awaria się potwierdzi, nasz serwis jest w stanie usunąć usterkę w 30 minut w każdym z naszych punktów stacjonarnych. Nasi klienci mogą także skorzystać z opcji naprawy wysyłkowej. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie internetowej, wysyłamy darmowego kuriera, po otrzymaniu urządzenia szybko je testujemy i diagnozujemy, a następnie konsultujemy naprawę z klientem. W przypadku zleceń wysyłkowych, po 24 godzinach naprawiony iPhone wraca do klienta. Wszystkie części użyte do naprawy są oryginalne i rekomendowane przez producenta.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.