Wymiana baterii iPhone 6 Plus

150,00 

Bateria w Twoim iPhone 6 plus, gdy jest zużyta, spuchnięta lub zwyczajnie uszkodzona, może powodować szereg niedogodności, od drastycznego spowolnienia telefonu, poprzez wyłącznie się iPhone a kończąc na uszkodzeniu płyty głównej.

Wymiana szybki iPhone 6 plus

✔ Wymiana baterii „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 6 plus,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Zużyta bateria to poważny problem dla twojego iPhone. Potrafi drastycznie spowolnić twój telefon, co potwierdziło samo Apple. Gdy bateria jest niskiej jakości posiada zbyt wiele cykli potrafi odmówić posłuszeństwa, w chłodniesze dni potrafi się wyłączyć i już nie włączyć. Może doprowadzić to do nieodwracalnych uszkodzeń płyty głównej.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

✔ Jeśli twój iPhone spowolnił
✔iPhone grzeje się podczas ładowania
✔ przy 20-40 % iPhone się wyłącza
✔ nie włącza się
✔ brak ładowania

Macintosz – Serwis Apple Warszawa, jesteśmy profesjonalnym serwis, który bez problemy wymieni baterie w twoim iPhone i to w błyskawicznym tępie od ręki w 20 min. Nasi doświadczeni technicy wymienią baterie w około 3o min. Dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Nawigacja, Facebook, Instagram, wyszukiwarka, poczta, telefony, smsy, bankowość – to tylko parę aplikacji, z których korzystamy nawet po kilkanaście razy dziennie. Nie ma na świecie smartphona, który działałby jak perpetum mobile. Zawsze po pewnym czasie jest potrzebna wymiana akumulatora. Dla nas to żaden problem. Czas wymiany baterii w Twoim iPhone to od 30 minut do 24 godzin. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź poziom zużycia swojej baterii już teraz.

iPhone 6 plus to kolejna odsłona najpopularniejszego urządzenia osobistego na świecie. Tym razem Apple postawiło na nieco większy 5,5-calowy wyświetlacz z rozdzielczością full HD. Podobnie jak w iPhone 6 – wersja plus posiada 64 bitowy procesor A8 współpracujący z ulepszoną wersją systemu iOS. Dzięki temu iPhone 6 plus zapewnia płynność działania nawet najbardziej wymagających aplikacji. Dzięki swoim gabarytom iPhone 6 plus posiada prawie 2 razy większą ( 2915 mAh ) baterię, co przekłada się także na wydajność. 

Jeżeli Twój iPhone po długim i intensywnym użytkowaniu pokazuje zmniejszoną wydajność baterii, nie chce się ładować albo nie chce się uruchomić, może to być powód do wymiany akumulatora. Baterie, których używamy do wymiany są oryginalne i certyfikowane przez firmę Apple – dlatego dajemy na nie aż 6 miesięcy gwarancji. W każdym z naszych stacjonarnych punktów wymieniamy baterię od razu – zwykle trwa to do 30 minut. Można też w bardzo łatwy i szybki sposób zlecić naprawę wysyłkową. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie wysyłamy do Ciebie kuriera. Wszystko, co musisz zrobić to potwierdzić zgłoszenie e-mailowo i przekazać kurierowi spakowany telefon. 

W pierwszej kolejności przetestujemy urządzenie i potwierdzimy usterkę. Następnie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. Jeżeli zajdzie potrzeba kontynuacji naprawy – nie pobieramy żadnych opłat. Po 24 godzinach telefon wróci do Ciebie za pośrednictwem kuriera. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.