Wymiana Gniazda ładowania iPhone 5s/ SE

120,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 5s/ SE to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5s/ SE 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 5s/ SE,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 5s/ SE to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 5s / SE

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Złącze ładowania i port Jack jest narażony na ciągłą eksploatację. Drobinki kurzu czy krople wody, które mogą dostać się do złącza w trakcie użytkowania iPhona także mogą narazić urządzenie na awarię. W niektórych przypadkach mikrofon może przestać działać. W efekcie prędzej czy później telefon przestanie się ładować, aż w końcu nie uruchomi się w ogóle. Takiego typu usterki to dla Nas norma. Rozwiążemy Twój problem nawet w 30 minut. 

W latach 2013 i 2016 Apple przedstawił światu dwie kolejne wersje swojego flagowego produktu. iPhone 5S i iPhone SE wyróżniały się dużo wydajniejszymi procesorami, które znacznie wpłynęły na szybkość działania urządzeń. Elegancji i szyku dodawały pastelowe kolory z matowym wykończeniem. Absolutną nowością był czytnik linii papilarnych Touch ID, bez którego dzisiaj trudno wyobrazić sobie współczesne smartphony. Zwiększenie wydajności baterii umożliwia 14 godzin rozmów i 240 godzin czuwania. iPhone SE, jako pierwszy został wyposażony w funkcje Apple Pay, aktywację Siri czy Live Photo. 

Jeżeli proces ładowania jest, co chwilę przerywany lub telefon nie chce się ładować, a ładowarka została sprawdzona na innym urządzeniu i działa bez zarzutu to bardzo możliwe, że gniazdo ładowania wymaga wymiany. W naszym serwisie wszystkie części używane do naprawy są oryginalne i rekomendowane przez firmę Apple – dlatego na każdą naprawę udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Aby jak najszybciej usunąć tą usterkę, należy zgłosić się do jednego z naszych punktów stacjonarnych, a my naprawimy Twojego iPhone w 30 minut. Klientom, którzy nie mają do nas po drodze, oferujemy naprawę wysyłkową. Po wypełnieniu formularza na stronie wysyłamy darmowego kuriera, który jak najszybciej dostarczy do nas urządzenie. Wystarczy potwierdzić zgłoszenie poprzez e-mail i przekazać telefon kurierowi. Resztą zajmiemy się my i odeślemy Twojego iPhona do 24 godzin. Jeżeli naprawa będzie wymagała kontynuacji – diagnoza jest całkowicie bezpłatna.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.