Wymiana baterii iPhone 5s/SE

120,00 

Bateria w Twoim iPhone 5s/ SE, gdy jest zużyta, spuchnięta lub zwyczajnie uszkodzona, może powodować szereg niedogodności, od drastycznego spowolnienia telefonu, poprzez wyłącznie się iPhone a kończąc na uszkodzeniu płyty głównej.

Wymiana szybki iPhone 5S/ SE

✔ Wymiana baterii „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 5s/ SE,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Zużyta bateria to poważny problem dla twojego iPhone. Potrafi drastycznie spowolnić twój telefon, co potwierdziło samo Apple. Gdy bateria jest niskiej jakości posiada zbyt wiele cykli potrafi odmówić posłuszeństwa, w chłodniesze dni potrafi się wyłączyć i już nie włączyć. Może doprowadzić to do nieodwracalnych uszkodzeń płyty głównej.

Wymiana baterii iPhone 5s/ SE

✔ Jeśli twój iPhone spowolnił
✔iPhone grzeje się podczas ładowania
✔ przy 20-40 % iPhone się wyłącza
✔ nie włącza się
✔ brak ładowania

Macintosz – Serwis Apple Warszawa, jesteśmy profesjonalnym serwis, który bez problemy wymieni baterie w twoim iPhone i to w błyskawicznym tępie od ręki w 20 min. Nasi doświadczeni technicy wymienią baterie w około 3o min. Dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Mimo upływu czasu i postępu technologii każdy akumulator prędzej czy później wymaga wymiany. Apple nieustannie pracuje nad ulepszeniem i zwiększeniem wydajności swoich produktów, jednak po dłuższej eksploatacji iPhona może się okazać, że bateria nie działa tak jak powinna. Należy wtedy przemyśleć wymianę baterii, aby uniknąć niemiłego rozczarowania w codziennych sytuacjach, w których okaże się, że telefon jest niezbędny.

Iphone 5S i Iphone SE miały swoją premierę kolejno w latach 2013 i 2016. Wizualnie nie różnią się od poprzednich modeli, jednak uwagę zwraca elegancka obudowa wykonana w pastelowych kolorach, wykończona przyjemną, matową fakturą. Oba modele posiadają 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 1136 pikseli. Znacząca różnica pojawia się przy porównaniu procesorów, które zostały użyte do produkcji. IPhone 5S posiada dwurdzeniowy procesor, a iPhone SE procesor A9, który wpływa na płynność i szybkość działania telefonu. Apple zadbał także o wzmocnienie wydajności baterii. Iphone 5S ma pojemność 1560 mAh, a IPhone SE 1624 mAh – co daje nam około 14 godzin rozmów i 240  godzin bezczynności. 

Po długim i intensywnymi użytkowaniu może się okazać, że telefon nie chce się ładować, bateria wytrzymuje coraz krócej, telefon nagle się wyłącza i nie chce się uruchomić. Jest to znak, że iPhone potrzebuje wymiany baterii. 

Czas realizacji takiej usługi w naszym punkcie to 30 minut, a przy naprawie wysyłkowej 24 godziny. 

Aby rzetelnie zdiagnozować usterkę, zawsze testujemy urządzenie przed i po naprawie. 

Części, których używamy do wymiany są zawsze nowe, oryginalne i autoryzowane przez firmę Apple, co potwierdza 6 miesięczna gwarancja. 

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możesz zgłosić się do naszego punktu, możesz wypełnić formularz na naszej stronie, przekazać swojego iPhona kurierowi, za resztą zajmiemy się za Ciebie.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.