Wymiana Gniazda ładowania iPhone 4/4s

120,00 

Jeśli uszkodziłeś gniazdo ładowania w Twoim iPhone 4/4S to dobrze trafiłeś, Jesteśmy wstanie wymienić uszkodzone gniazdo w 30 min. Dajemy 6 miesięcy Gwarancji

Wymiana gniazda ładowania iPhone 4/4S 
✔ Wymiana gniazda ładowania „Od Ręki” w 30 min,
✔ Najwyszej jakości podzespoły ,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Darmowa diagnoza Twojego iPhone 4/4S,
✔ Kompleksowe testy przed jak i po wymianie portu ładowania.

Uszkodzone gniazdo ładowania inna nazwa to port lightning w iPhone 4/4s to spory problem dla możliwości takiego smartfona, które objawia się brakiem ładowania się Twojego telefonu. Dla tego zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie wymienić port lightning w ekspresowym tępie.

Wymiana gniazda ładowania w naszym Serwisie Macintosz – Serwis Apple Warszawa zajmuje nie całe 30 min.

Wymiana gniada ładowania iPhone 4/4S

✔ nie można włożyć kabla
✔ iPhone się nie ładuje,
✔ Gniazdo jack nie działa,
✔ wymiana mikrofonu,
✔ rozmówca cię nie słyszy,,
✔ słuchawki nie działają,
✔ iPhone się nie włącza.

Zapraszamy do naszego Serwisu Macintosz – Serwis Apple Warszawa. Jesteśmy wstanie w 30 min wymienić Tobie w smartfonie uszkodzony port. Nasi Technicy to doświadczeni serwisanci. Zapraszamy do naszego serwisu przy ul Niepodległości 152 na Warszawskim Mokotowie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom serwis Macintosz jest w stanie zagwarantować 6 miesięczny okres gwarancji na każdą naprawę w naszym serwisie.

Po pewnym czasie użytkowania iPhone może pojawić się problem z ładowaniem. Jeżeli wykluczymy awarię baterii, może się okazać, że problem leży w łączu pomiędzy kablem i gniazdem. Dzieje się tak przez wielokrotność cykli ładowania lub niedbałe podłączanie i odłączanie kabla. Nie zawsze pamiętamy o tym, żeby delikatnie i starannie obchodzić się z naszym smartphonem. W takiej sytuacji służymy pomocą, skutecznie i szybko wymienimy uszkodzoną część, a Twój iPhone będzie jak nowy. 

W latach 2010 i 2011 firma Apple zaprezentowała swoje rewolucyjne i ponadczasowe produkty – iPhone 4 i iPhone 4S. Smartphony te miały zmienić dotychczasowe postrzeganie elektronicznych urządzeń osobistych. Celem Apple było stworzenie urządzenia, które miały ułatwić nam życie, a czasem nawet myśleć za nas. 

Oba modele wyglądają prawie identycznie jednak iPhone 4S został wyposażony w nieco wydajniejszy procesor, dwa razy większą pamięć, ekran IPS i kamerę 8 megapikseli z możliwością nagrywania wideo w 1080p. Pojemność baterii w iPhone 4 wynosi 1419 mAh, natomiast w iPhone 4S 1420 mAh, co daje nam około 840 minut rozmów, czy 40 godzin słuchania muzyki. Nie da się ukryć, że codzienne użytkowanie iPhone powoduje jego eksploatację. Po jakimś czasie mogą się pojawić problemy z ładowaniem. Gniazdo ładowania sprawia widoczne wrażenie “poluzowania”, iPhone nie łączy lub przerywa. To znak, że należy pomyśleć o wymianie gniazda zanim nasz iPhone do końca odmówi posłuszeństwa. W naszych punktach stacjonarnych można dokonać takiej naprawy w około 30 minut. Klientom, którzy z jakiegoś powodu nie mają po drodze do naszego punktu – oferujemy naprawę wysyłkową. Odbywa się to poprzez wypełnienie formularza na stronie, potwierdzenia i wysłania do nas iPhone. Naprawy wysyłkowe realizujemy do 24 godzin ze względu na czas potrzebny na dostarczenie urządzenia do nas. Części, których używamy do wymiany są zawsze oryginalne, na co dajemy 6 miesięcy gwarancji.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.